Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aguapark

10. 12. 2008

 

Největší aquapark ve střední Evropě

 DSC_3818.jpg

 

Aquapalace Praha, který se nachází na šestém kilometru dálnice D1, byl slavnostně otevřen 6. května a je podle provozovatele největším aquaparkem ve střední Evropě. Nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas aktivním způsobem a prožít okamžiky zábavy, relaxace a sportovního vyžití. Zastavěná plocha areálu je 16 000 m2 a návštěvníci zde mohou využít nespočet vodních atrakcí, spa centrum, fitness, restaurace, hotel, obchody, kadeřnictví a další služby, které patří k péči o tělo.

Aquapark (Vodní svět)

Samotný aquapark se rozkládá na ploše 9 150 m2 a je tvořen třemi paláci – Palácem pokladů, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Návštěvníci se mohou projet na 6 tobogánech (nejdelší z nich měří 140 metrů) a 3 skluzavkách. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici také atrakce spacebowl. Těm, kdo si chtějí vyzkoušet potápěčský ponor, nabízí aquapark potápěčský tubus o hloubce 8 metrů. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím, který v pravidelných intervalech navozuje pocit opravdových mořských vln. Jednotlivé paláce jsou protkány umělými řekami – celkem 100 m divoké a 350 m pomalé. Pro chvilky odpočinku jsou k dispozici vířivky a masážní lavice.

Spa centrum a fitness centrum

Samotné spa centrum zaujímá úctyhodnou plochu 1 052 m2, na kterých se nachází 6 whirpoolů, hydroterapeutické, kosmetické a masážní procedury, rhassoul, hammam, lávové kameny aj. Fitness centrum s kardio zónou je vybaveno moderními posilovacími stroji značky Technogym. Samotné fitness centrum je vybaveno 44 stroji a posilovacími lavicemi. Kardio zóna je vybavena 54 stroji, mezi nimiž jsou kola, bruslařské, veslařské, speciální kardio trenažéry na ruce aj. Pro návštěvníky jsou k dispozici také spinningová kola a strečinkové stroje. Zákazníkům jsou k dispozici profesionální trenéři, odborníci na výživu a zdravý životní styl, kteří jsou připraveni návštěvníkům nabídnout své služby a sestavit jim kvalitní program na míru.

Sauny i restaurace

V Aquapalace Praha najdete také další možnosti pro volný čas – od různých typů sauny po speciální způsoby prohřívání a ochlazování organismu (patří mezi ně tropický či bouřkový déšť, studená mlha, masážní sprchy i ledová studna s dávkovačem ledu, speciálně granulovaným pro saunové účely) nebo po nápojové a zmrzlinové bary, restaurace a sauna bar.Nechybí ani venkovní terasa s obsluhou, kterou návštěvníci ocení v letních měsících. Na podzim přibude také čtyřhvězdičkový hotel s kongresovým centrem.

Vstupné je dostupné

Základní cena vstupného do Vodního světa ve všední dny je 120 Kč za hodinu, o víkendech 150 Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma. Cena základní jednorázové časově neomezené vstupenky do fitness centra je 150 Kč, ale do obou můžete využít časové permanentky od 3 do 12 měsíců.

 

DSC_3502.jpg

DSC_3842.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář